1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adsense kete muaj ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 23 Nëntor 2022.

 1. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  Adsense kete muaj as nuk vjen email qe u dergu pagesa as ne panel nuk shfaqet qe u bo pagesa a n fakt pagesa u bo. a keni krejt kete problem bug me adsense a veq une
   
  Florenc S. pëlqen postimin.
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  640
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  Njejt edhe te un pagesa mka dal bank amo good news su ardh haha shnosh paret le t'dalin me rendsi ma mer menja qe jon tu bo naj update !
   
  DailyTeCh, Florenc S., profesori dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 3. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po ashtu ka ndodh me te gjithe kete here. Po probleme me limitin e keni pas?
  Pas shume kohesh mi ka heq reklamat.
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,104
  Pëlqimet:
  485
  Pikë nga trofetë:
  163
  Dhe mu e njejta gje...
   
 5. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  dicka po zihet nga adsense po ishalla eshte per te mire
   
  Florenc S. pëlqen postimin.
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,104
  Pëlqimet:
  485
  Pikë nga trofetë:
  163
 7. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  640
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sot erdh letra fort ish kon me naj qit edhe bank apet hahahahahah.
   
  profesori pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...