1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adsense Impressions problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Skrapari Studio, 9 Maj 2017.

 1. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  E keni ven re qe adsense spo i quan me Impressions

  edhe pse ne adsense homepage cdo gje mund te jet Ok

  nese kontrolloni te performanca dhe ne opsionin Clicks

  Impresions jane shume te ulta dhe ctr shume e larte


  kam pothuaj 1 muaj qe po me ndodh kjo gje
  perdor 3 ad units te nddryshme dhe ne 10000 pageviews mua me quan 300-400 pageviews ku me 30-40 klikime ctr shkon☝️...

  keni ndonji ide si mund te zgjidhet kjo gje ajo
   

Shpërndaje faqen

Loading...