1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adsense Hosted account

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 7 Qershor 2016.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kam nje pyetje une para disa muajve ose viteve pata qel google adsense si ne foto vetem e pata lidh me youtube me disa video , tash ja kam nis me u merr ma shum me te por desha te di si mund ta boj full aproved une kam lidh adsenset edhe me blogger , nese po si mund ta bej dhe menyra e terheqjes se pageses si eshte dhe si behet per kosove

  [​IMG]
   
 2. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A ka naj pergjigjje ☺

  Sent from my SM-G900F using Tapatalk
   
 3. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Thjesht apliko per full aproved, lexoj kushtet qe duhen per me tu bo full aproved adsensi
   

Shpërndaje faqen

Loading...