1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje AdSense Google Site

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 26 Prill 2020.

 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, po bej gati 1 jav e 2-3 dit qe E kam cuar per aplikim dhe nuk me ka ardhur as1 pergjigje nga Adsense. A di ndonjeri sa mund te vonoje? Site: https://secretway.site
   
 2. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  11 dite ma ka vonu pergjigjen, po munet me shku deri ne dy jav shkaku COVID-19.
   
  bthaci pëlqen postimin.
 3. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Eshte normale te vonohet, eshte periudhe qe ka ngadalesuar cdo gje
  Suksese per faqen, nje teme me e mire per eksperience me te mire per perdoruesin do ishte mire
   
  bthaci pëlqen postimin.
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  A ki traffik ne website ?
   
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Op
   
 6. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  mu qe 1 muj nuk mka kthy pergjigje per site t re per shkak te Covid
   
 7. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shoku aktivizoje SSL merr pergjigje me shpejt, se ju kushtojne rendesi webfaqeve qe jan te dhenat e mbrojtura.
   
  OmeRfrom02 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...