1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Adsense full approved Albania

Tema tek 'Shitje' e hapur nga senti, 15 Mars 2021.

 1. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shes adsense full approved Albania.
  5 vite e hapur.
  23€ ne llogari.
  Cmimi 150€ i padiskutshem!
   
  Florenc S. dhe Corleone21 pëlqejnë postimin.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  153
  E ke akoma?
   
  senti pëlqen postimin.
 3. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  A ka web ky adsense apo esht pa web?
   
 5. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  Eshte perdor vetem me youtube. Tani nuk eshte i lidhur me azgje
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,267
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Full aproved osht me domain , pa domain sen nuk kryn pune
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,284
  Pëlqimet:
  979
  Pikë nga trofetë:
  193
  AdSense mundesh me qel pa lek mor vlla qa je tu shit spo kuptoj spaske as web te pranuar ?
   
 8. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po te kem domain dmth qe po shes faqen jo adsense. Pastaj me 1 domain mund te aprovohet me nje tjeter jo se nuk permbush domaini kriteret. Full aproved dmth qe nuk ka asnje problem adsense.!
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,267
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nuk aprovohet as nje domain mo pa shku n review shoq , skoke bo update me adsense moti ti ,
   
  profesori pëlqen postimin.
 10. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kush mendon se ka mundesi me shum me u aprovu nje qe eshte gadi. Apo 1 qe hapet nga fillimi ? Adsense pa u aprovuar askund nuk mund te hapesh pervec ato qe kan qen te hapura. Kjo eshte e gjitha.
   
 11. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,284
  Pëlqimet:
  979
  Pikë nga trofetë:
  193
  Je shum gabim Adsense hapet pa problem por faqet duhen aprovuar.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,201
  Pëlqimet:
  1,162
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duket se paske vite qe nuk u marrke me Adsense. Adsense tani dhe prej disa kohesh eshte bere shume e veshtire. Per cdo domain eshte sikur aplikon per here te pare.
   
  ergialb pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...