1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adsense Auto Ads

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 26 Prill 2020.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Deshta te di a eshte ne rregull nese vendos edhe auto ads edhe plugin Ad inesrter, ne plugin kam vendos 3 reklama + auto ads, deshte te di merregullore si eshte puna a duhet te vendos vetem njeren mundesi apo ben dyat paralel ska ndonje problem
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,323
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk ka problem google e ka hequr limitin e tre ads. Por problemi qendron se te bien fitimet pasi vleren me te madhe e ka ads e pare dhe dytë te tjerat sa vijn e ulen. Por me scriptin e ri te Adsense e vendos njehere dhe ads shfaqen sipas algoritmit te Adsense. Mendohet se eshte me rezultative.
   
  miraxh dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...