1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje AdSense Albania a pranohen postime shqip

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga selim canar, 21 Prill 2019.

 1. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pedshendetje a ka mundesi te me thotë dikush se si funksionon Adsense ne Shqiperi keto kohet e .fundit .se deri tani kam punuar vetem me faqe te tjera dhe tani dua qe te merrem me Adsense .ideja ime eshte te hap faqe super te madhe .km ndertuar skeletin dhe do te jete vete azhornues dhe me pagese sherbimesh Si funksionon Adsense a lejon postime shqip apo si mund te veproj .Deri tani kam hapur miqve adresa me Adsense por qe jane jashte vendit .dhe te them te drejtën ne Shqiperi se kish bere plan.kjo pergjigje ndihmon jo vetem mu por te gjithe ata te rinjtë qe duan te punojne online.Dhe inshallah do te zgjerohen i pasi kemi shume fusha te tjera qe po i zhvillojmë.Ture Turizmi Agritour Agrifest Real estate vetepunesim ...
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,143
  Pëlqimet:
  711
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mua me duket e çuditshme pasi punoke me Adsense, paske hapur kaq shume llogari Adsense dhe nuk paske lexuar politiken e Adsense qe eshte kaq shume e rendesishme?!
  Adsense nuk pranon faqe ne gjuhen shqipe https://support.google.com/adsense/answer/9727?hl=en
   
  GunnerZh pëlqen postimin.
 3. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Me ben pershtypje pas disa zerave prandaj .Politikat i kam pare qe prej 2012 e kam printuar e me pas nuk kam guxuar te punoj ne faqe shqip .kam degjuar se mund te pranohen ne shqip .prandaj e Hapa kete diskutim .
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,143
  Pëlqimet:
  711
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sipas disa temave te koheve te fundit ne forum disa paskan problem edhe me adresa shqiptare jo me gjuha pastaj. Para 2012 nuk lejohej, por google nuk thoshte gje dhe ads-t shfaqeshin. Por u abuzua shume nga femije dhe persona qe kujtonin se ishin me te mencur se google dhe perdornin proxy, vpn etj derisa mori ban ne menyre te plote gjuha shqipe.
   
 5. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Kuptoj ju faleminderit.Sado te dime perseri Kemi nevojë te dime
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...