1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adsense AL a u pranu nej kush 2021

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 1 Mars 2021.

 1. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  587
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mirdita antar deshta me dit a u pranu nodnje antar viitn 2021 ne adsense me web me shtet AL , nese ka ndonje te na ndihmon qka kan kerku sepse kogja shtir ose e pamundur gati.
   
 2. R4oG4m3

  R4oG4m3 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Një video qe mendoi që mundet met ndihmue edhe pse nuk jam autori i videos por është @oxkos Webmaster
   
 3. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  587
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  73
  O vllai kto gjana i di moti , po mendova qfar kontenti sa traffik lyp e ksi gjana qe me u pranu domaini i ri.
   
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  439
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  bro gjate 2020 per 2021 skam provu, me kejta senet postime unike me AL edhe prap nuk pranonte
   
 5. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  587
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me qfar gjuhe vlla dhe qfare tematike webi po e ke bezdi ketu me trego pm flm
   
 6. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  439
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  Gjuha English webi por edhe postimet tematika ma teper IT Teach
   
 7. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  587
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  73
  A ta kan kallxu arysen pse sta kan pranu
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,250
  Pëlqimet:
  1,183
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mjerisht nuk japin shume info, per te mos thene fare. Nje email dergojne per te gjithe. Eshte bere shume e veshtire edhe me artikuj unik. Une mora nja dy domain te rinj dhe nuk u pranuan. I braktisa fare.
   
 9. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  587
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  73
  Une kam provu me ni domain qe 10 her edhe prap negativ , kom ndrru dizajn kom ndrru artikuj , kom bo kejt unnik cdo sen po prap negativ sdi qka e kan bo berllog
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,250
  Pëlqimet:
  1,183
  Pikë nga trofetë:
  343
  Eshte shume e veshtire, dhe problemi eshte se tani per cdo domain eshte sikur aplikon nga fillimi..
   

Shpërndaje faqen

Loading...