1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Adsense 3-4 vite qe eshte aktive

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Lodvald, 12 Maj 2019.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,162
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  shes acc e adsenses pasi nuk e persori .

  Esshte i vjeter edhe eshte perdorur brenda te gjith rregullav.
  ka 3 muaj qe sesht perdor shum mund ta shikoni pastaj edhe nga statistikat (dmth sesht ba asnje trick me te , nuk ka rrezik per ban fare. )

  Nqs jeni te interesuar me jepni nje qmim .
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  667
  Pëlqimet:
  401
  Pikë nga trofetë:
  143
  Qfar shteti eshte ?
   
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,162
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  Me falni : Shqiperi.
   
 4. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,162
  Pëlqimet:
  613
  Pikë nga trofetë:
  258
  150 me 50 euro mrena off ma te mire ska.

  I verifikum e krejt jan terhek mbi 3000 euro me ta.
   

Shpërndaje faqen

Loading...