1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Adsens & Webfaqe

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga MIL, 26 Korrik 2020.

 1. MIL

  MIL Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  kerkoj person qe ka njohuri me rregullu faqen edhe me apliku per adsens (edhe gjat gjithkohes mem asistu ne problemet qe moj mi has me Adsensi ose faqen (Rroga Mujore sipas marrveshjes)
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  NANO pëlqen postimin.
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  332
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  smun rrog mujore se ka njeri qe ta ndreq webin t tregon qka qysh tek brenda javes e ki gati veq pranohesh
   
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  162
  Pikë nga trofetë:
  53
  A e ki webin a t’duhet prej fillimit ?
  Shkrujem n’privat naj detaj vlla
   
 5. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mujna me kontaktu se edhe une ekom tnjejtin problem , veq qe une ikom krejt gati spo muna mu pranu.
   
 6. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  162
  Pikë nga trofetë:
  53
  A ma qon webin n’privat?
   

Shpërndaje faqen

Loading...