1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ads limited

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga profesori, 27 Tetor 2019.

1. profesori

profesori Anëtar Aktiv

Postimet:
    167
    Pëlqimet:
    14
    Pikë nga trofetë:
    18
    A mundet nej dashamir me na ndihmu jo vetem mua po te gjithve qka eshte probemi adsense
    The number of ads you can show has been limited . Para 1 muje mu bo kshu masnej mu hek u shfaqen reklamat tash prap u shfaq ky njoftim , traffikun e kom gjithin organic social rrjete nuk perdori fare , faleminderit

2. DardanDaci

DardanDaci Anëtar i Njohur

Postimet:
    732
    Pëlqimet:
    440
    Pikë nga trofetë:
    143
    Ka shum probleme Adsensi kto 2-3 muajt e fundit shpresojm te rregullohet kete muaj.

3. profesori

profesori Anëtar Aktiv

Postimet:
    167
    Pëlqimet:
    14
    Pikë nga trofetë:
    18
    Ke edhe ti problem vlla ? Sepse lexova naper forume t google pash persona qe kan trafik 600-800k ditor krejt organic edhe ju ka shfaq ky problem.

4. DardanDaci

DardanDaci Anëtar i Njohur

Postimet:
    732
    Pëlqimet:
    440
    Pikë nga trofetë:
    143
    Po 2 muajt e fundit edhe fitimet e muajit nuk po i qojn shembull ne 1000euro po i ndalin 800 vetem 200 dergojn eshte bere kastatrof po ta shofim kete muaj a po rregullohet.

5. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,743
    Pëlqimet:
    174
    Pikë nga trofetë:
    93
    Edhe une kam problem me adsense her shfaqet limited her jo , edhe me yt monetize nje shoku e kan pranu mas 2 dite e kan hek , google nuk osht stabile nuk e di qka osht tu ndodh kete vit ,vetem shpresojm te rregullohet

Shpërndaje faqen

Loading...