1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ads limited

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga profesori, 27 Tetor 2019.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  326
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mundet nej dashamir me na ndihmu jo vetem mua po te gjithve qka eshte probemi adsense
  The number of ads you can show has been limited . Para 1 muje mu bo kshu masnej mu hek u shfaqen reklamat tash prap u shfaq ky njoftim , traffikun e kom gjithin organic social rrjete nuk perdori fare , faleminderit
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Ka shum probleme Adsensi kto 2-3 muajt e fundit shpresojm te rregullohet kete muaj.
   
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  326
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ke edhe ti problem vlla ? Sepse lexova naper forume t google pash persona qe kan trafik 600-800k ditor krejt organic edhe ju ka shfaq ky problem.
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Po 2 muajt e fundit edhe fitimet e muajit nuk po i qojn shembull ne 1000euro po i ndalin 800 vetem 200 dergojn eshte bere kastatrof po ta shofim kete muaj a po rregullohet.
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Edhe une kam problem me adsense her shfaqet limited her jo , edhe me yt monetize nje shoku e kan pranu mas 2 dite e kan hek , google nuk osht stabile nuk e di qka osht tu ndodh kete vit ,vetem shpresojm te rregullohet
   

Shpërndaje faqen

Loading...