1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ads break rpm janarrrrrrrrrrrrrrre

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga udqcompany, 5 Janar 2019.

 1. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Djema sa e keni rpm ne janar? te shum veta ka ra posht 1$ hala su rregullu, e kuptoj qe reklamuesit kan lon shum budget e ult tash mas vitit te ri, veq deshta ta dij dhe tek ju sa po ju rrin avarage dhe pse ka shum faktore qe ndryshon.
   

Shpërndaje faqen

Loading...