1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Ads Break Payments

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga lamre, 29 Tetor 2018.

 1. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,
  Sot u pranove ne ad break dhe deshta tju pyes a keni ndonje sygjerim per payment, cilen me venods, Kosoven Apo Payoneerin.
  Ju Kisha lut le te pergjigjen ata qe kan pranu pagesat e para, pra prej pervojes.

  Faleminderit shume
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,274
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese e vendos kosoven si account info apo bank ke me hup te drejten per reklama fute usa payoner edhe te gjitha shtetet leja germany ose usa se perndryshe humb akcesin
   
  lamre pëlqen postimin.
 3. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  I nderum lokacionin e faqes e kom GERMANY, pra pe lidhi me payoneer US. Vetem se tek infot qe po i lyp si US nuk po di qysh me ja bo, vetem nese ja futi pasi qe jem non US na. Faleminderit shume.
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,274
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  93
  bere komplet germany vetem te paymenti bere usa nuk lyp as tax as asgje
   
  Nickmd dhe lamre pëlqejnë postimin.
 5. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit Albozr,

  A ka terhek pare najkush me panoneer. Qysh po e shoh une rhume pak antar paskan pervoj me Adbreaks
   
 6. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  kte deshta me dit, sepse une banoj ne UK dhe mir qe po mujsha me perdor USA PAYONEER kurse adresen UK. flm
   
 7. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,274
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  93
  payoneer usd bon pa problem payoner eu nuk bene
   
  Nickmd pëlqen postimin.
 8. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po dmth, nqofse e la lokacionin adresen UK dhe banken USA bon apo jo ? FLM
   
 9. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,274
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po pa problem
  Ti mundesh edhe tjeter shtet vetem shiko cilat e perkrahin adbreaks shikoj shtetet
   
  Nickmd pëlqen postimin.
 10. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Faleminderit shum i nderuar.
   
  Albozr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...