1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ads banner fito pare

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga waaLi Ferati, 3 Maj 2020.

 1. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  Qfar ads banner te perdori per website per filma per te fituar pare. jo mgid
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nqf ke shume trafik shqiptar , vendos 1 banner qe te kontaktojne biznese qe duan te rreklamojne produkte te tyre.
  Vendos banerin tuaj ketu
  Kontaktoni ne email: [email protected]
   

Shpërndaje faqen

Loading...