1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Adresa fb te hapura nga viti 2009-2010

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga saljon, 16 Prill 2019.

 1. saljon

  saljon Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  Koment kush ka
   
 2. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Arsyja, un kam timin 2009
   
 4. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une kam rreth 2010/2012/2015, shkrum pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...