1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Adobe Photoshop CS4 Tutorial

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga blertejupi, 20 Shkurt 2012.

 1. blertejupi

  blertejupi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Një tutorial ne Adobe photoshop CS4 :)
  "http://www.youtube.com/watch?v=kQOyn2qut1U&list=UUvE4XDIdwzA5lATeP9-mYTw&index=22&feature=plcp"
   
 2. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ky EL KANO Te Mira e Bon Design Tutorial e Tana
   
 3. blertejupi

  blertejupi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Po EL KANO shum i fort eshte ne dizajn :)
   
 4. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  tlutna ceke qe sosht tutoriali i yt,edhe osht dasht mee marr leje me postu :S
   
 5. blertejupi

  blertejupi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  qka po din ti i kujt eshte ````ndoshta edhe i jem eshte :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...