1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Adobe After Effects

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga LEADER ALL, 25 Tetor 2015.

 1. LEADER ALL

  LEADER ALL Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  PERSHENDETJE A KA MUNDSI ME MA DHAN LINKUN PER ME INSTALU Adobe After Effects
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,424
  Pëlqimet:
  1,064
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk lejohet ne kete forum te shperndahen links warez.
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,218
  Pëlqimet:
  925
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...