1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje adnetwork te ngjashme me adnow!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 23 Qershor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITSQHIP a ka najkush naj sygjerim per naj adnetwork te ngashme me adnow ose nja adnetwork tjeter por qe pranon permbajtje fetare per webfaqen argumenti-ks.com
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Propeller ads
   
  OmeRfrom02 pëlqen postimin.
 3. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
  U futa ne website tone aty veq adult reklama kish dhe knej kishe kom qel website per fe haha
   
 4. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk eshte e jemja shoku une ja kum ndreq developer jam i kesaj por nuk postoj dhe nuk e mirmbaj!
   

Shpërndaje faqen

Loading...