1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Addons Public(Gaming) 2020

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Pjeter, 1 Dhjetor 2019.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje keto Addons qe po i shperndaj jane te rregullume nga une, faktikisht jane addonsa te reja me gjera te reja. Addonsa permbajn shum gjera te cilat serveri juaj do te jete i rregullar perfekt.

  Addonsat permbajn AMXMODX 1.10.0, permbajn Full AntiCheat, Anti Crash, Anti Flood, ReHLDS,ReApi.
  Po ashtu addonsa kane : Fshehjen e Cvar nga HLSW dhe Gametracker,Sistem VIP, Rank,Prefix,HeadShot Effect,Protection,Muzik etj

  Linku per referim : Kliko Ketu
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,094
  Pëlqimet:
  771
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pune e mire te lumt :)
   
  Pjeter pëlqen postimin.
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit shum i nderuar :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...