1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Addons DeathMatch 2020

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Pjeter, 3 Nëntor 2019.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Addons DeathMatch 2020

  Addonsat në fjalë janë diqka special, për shkak se kanë shum gjëra të reja duke filluar nga :
  ReHLDS
  ReGameDLL
  ReApi
  Amxmodx 1.9.0
  Addonsat përmbajn /shop , /vipmenu , /hud i cili e leviz poziconin e HUD të rankut dhe levelit.
  Addonsat përmbajn pluginsat bazik edhe ata të avancuar që do ti shikoni në serverin tuaj.
  Gjatë instalimit duhet të keni kujdes serveri patjetër duhet ta ketë të instaluar ReHLDS edhe ti vendosni addonsat siq janë skeni nevojë të ndryshoni ndonjë file sepse nuk mund të ju punojn pastaj.
  Addonsat janë të testuara punojn perfekt pa asnjë vërejtje ;)

  Linku për shkarkim : [COLOR=#ff0000]Kliko Ketu[/COLOR]
   

Shpërndaje faqen

Loading...