1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Addon Knife Mod 2020

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Pjeter, 24 Nëntor 2019.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Addonsat Knife janë kriju prej 0 edhe janë addonsa të cilat vetëm AMXMODX 1.9.0 e përkrahin edhe normalisht ReHLDS, ju që dëshironi me i instalu pyesni hostet tuaja nëse ju u ofrojnë ReHLDS.
  Për dallim nga herat e kaluara këto addonsa janë komplet ndryshe duke filluar nga qdo gjë punon së bashku, modeli thikës me rankun, me levelin, me prefix. Addonsat nuk përmbajn bug janë testume punojn perfekt dikun janë 23 modele mund ti shtoni edhe më shum plus të shtoni ranka pa kufi levele qka do që ju duhet.
  Përmbajn mapa 53 copa të gjitha modes knife, kanë plugin edhe për mapa tjera nuk lejon me ble armë ose bume.

  Addonsa përmbajn këto gjëra : Shop , VIPMenu, Rank, Thika Models, Prefix, XP, Level, Dërrasa Kërcimi

  Komandat në server : /shop , /vip, /xplist, /xp, /level, /rs

  Linku për orientim/shkarkim si dhe mbështetje : Kliko Këtu


  Foto :
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 2. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kto addonsa vlla qdo 4-5 or po ma ndalin serverin :v
  sdi qa o problemi
   
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ke lyp problemin mos tka ba naj error se une 1 jave dit i kam pas server mi testu skam pas problem, edhe shiko se osht ni virus nje lloj flooderi aktiv pa pas asni error pe ndalin serverin permes ni programit mundet me kan edhe ajo
   
 4. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  hajde ta dergoj un gpanelin npm , dhe shiko se si ndalet mbas 4-5 ore :v
   
 5. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une te kam tregu edhe FB, sistemi CS ka ec perpara mos u merr me hlds 4553 se pe shoh edhe ktu qe i ke ba share ato hlds kupto qe si pranojn rehlds duhet me ec perpara ;)
   
 6. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  mos posto addonsa , siq i ke postu edhe nls tgjith editimet amaterski ,
  me ket rehlds , leje vlla ka njerz qe se plq ket rehlds
   
 7. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dallohet fama jem ne cs, edhe serverat qe menaxhohen prej meje qfare vlere kan po lej ato sene mos mfol prej intati vazhdo me ato qe i ke msu 2008 edhe qaq :D
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...