1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Add Url To Google Ndihme

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga izet1, 5 Gusht 2014.

 1. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje .
  Kush di ndonje menyr per te hedhor webin ne motorin e kerkomit google.

  Dije e hapa apo del vet.
  Nuk dua te perdor google.com/addurl

  po pyes kush ka nga nje menyr tjeter
   
 2. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Do nje jave kohe :) Hidhe tek google webmasters tools dhe eshte OK.
   
 3. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Vendos harten e faqes (sitemap) tek Google Webmaster Tools dhe cdo gje tek sitemap indeksohet nga Google.
   

Shpërndaje faqen

Loading...