1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje adbreaks vendosja e adreses?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 28 Prill 2019.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  https://imgur.com/h19jKhq
  A bon me ja vendos ni adres fake prej fake-it.ws, veq emrin edhe mbiemrin me ja dhon t vertet edhe qikjo n fund ssn nuk po di qa o edhe qysh me plotsu
   
 2. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  Po bon feke mi jep ssn nr e leternjoftimit
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ja jepa adresen fake edhe ssn fake ja jepa.
  https://imgur.com/O2RLzBR - e shtina 1 video mejren ma pranonen.
   
 4. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  A bon njejt edhe per instant article ?
   
 5. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  Suksese me rendsi osht vetem payments me kan mir te jet i joti qe me dal paret... te dhanat skan rendsi...

  Po bon vetem te jet payments ne rregull se ska rendsi tdhanat...
   

Shpërndaje faqen

Loading...