1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje adbreak problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Albozr, 16 Prill 2020.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,269
  Pëlqimet:
  246
  Pikë nga trofetë:
  93
  ikam disa faqe usa kom punu shum ma heret meto me jane bere lost per copyright tani copyright jane hekur
  por lost ekom ende shkaku i kesaj arsye a rregullohen keto ?

  https://prnt.sc/s0rskd
   
  Platon OG pëlqen postimin.
 2. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  prsh , sa duhet me pas fanpage like per me ta pranu per adbreak nfb ?
   
 3. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  +10k followers
   
 4. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  qfar country me lon pra
   

Shpërndaje faqen

Loading...