1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adbreak nje pyetje per kete 30k 1 minut view

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga suadcara, 17 Mars 2019.

 1. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  Albozr e titulli i videos me qene shqip a ka lidhje ?
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Vlla kta nuk ekam testu bash po mesa edi me shum e kshyr gjuhen tek video por besoj edhe description e shikon fbja merre fute te njejten video njeher me tekst shqip tjetrin english edhe edin sakt
   
  NANO pëlqen postimin.
 3. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  Thash mos t`ka ra me e pa vlla se mu sem bon kur titullin e ka shqip , faleminderit shume vlla!
   
  Albozr pëlqen postimin.
 4. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  sma pranon countryin ,
  Country Availability
  Your country may not be currently supported. Learn more.
  a mund ta ndryshoj ta bej ndonje shtet tjeter ? cfra duhte ta bej
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  ake apliku per adbreak ? apo je ne hapat e par
   
 6. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  ma qet ke kjo faqja ndoshtaq eshte hapi i pare :

  10,000 FollowersThis Page reached the minimum requirement of 10,000 followers.
  83%
  1-Minute views for 3-Minute Videos
  In the last 60 days, you needed 30,000 one-minute views on videos that are at least 3 minutes long. Learn more.
  Monetization Eligibility StandardsYour content currently meets these standards. It's important to stay familiar with them so you maintain eligibility.

  Country Availability
  Your country may not be currently supported. Learn more.
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,307
  Pëlqimet:
  366
  Pikë nga trofetë:
  138
  Ti si ke plotesuar akoma kushtet mo
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  shenom pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...