1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Adbreak - Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga genni, 21 Janar 2019.

 1. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Prsh
  Dashta te ju pyes per me sigurt sepse dua te filloj me Adbreak,
  A ja vlen me fillu me Adbreak?
  Cilat kushte duhet ti plotsoj?
  Cilet vizitor paguhen me shume dhe qfare gjatesie duhet te jene videot ka ndonje kriter apo nuk ka problem
   
 2. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po ja vlen llogarite 1.5 deri 2$ e ki rpm
   
 3. Ridi2

  Ridi2 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me falni qe po nderhy por si lidhet Facebook me adbreak dhe videot duhet te jene origjinale apo dhe te marra nga vende te tjera
   
 4. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  95
  Pikë nga trofetë:
  38
  duhet faqe me 10mije like dhe 30 mije minuta video te para -> Ad Breaks Access
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. Ridi2

  Ridi2 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shume Faleminderit ...besoj se njefare fitimi e ka po ta aktivizosh
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po ja vlen shum, tani per tani me se miri eshte te merresh me adbreak sepse nese ke sado pak aktiv faqen keme bo lek tmira ne dit
   
 7. Ridi2

  Ridi2 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  TE faleminderit shume...
   
 8. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  95
  Pikë nga trofetë:
  38
  të gjithë ata që kanë video në youtube nuk humbasin gjë po ti ngarkojnë videot në facebook.
   

Shpërndaje faqen

Loading...