1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad breaks - W-8BEN form

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Ironir252, 22 Maj 2019.

 1. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, me eshte aprovu Ad breaks ne facebook page, edhe kom fillu me gjeneru te ardhura, problemi eshte tek kjo W-8BEN form te payout account a eshte e rendesishme me plotesu? Nese po qysh duhet? Apo i merr pagesat edhe pa e plotesu formen?
   
 2. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  Ski nevoj me plotsu W-8BEN formen ne qofse e ki me paypal
   
 3. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk e kam me paypal, e kam direkt me bank te Austrise ne Vjene, a ka rendesi apo jo?
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  Prap se prap ska rendsi ajo me plotsu bon edhe pa e plotsu
   

Shpërndaje faqen

Loading...