1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad-breaks - Payout Account

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ironir252, 27 Prill 2019.

 1. Ironir252

  Ironir252 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje kam apliku per ad-breaks, po nuk po mundem me i ndryshu te dhanat te Payout account - Si shtetin/Kosovo per shembull, a ka rendesi kjo ne aprovim apo s'ka lidhje?

  Foto: http://prntscr.com/nhfcgm
   
 2. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos e bo "Kosove" se t'hup aksesi per ad break.
   
 3. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  po une qe e kam bere maqedoni a ka ndonje problem ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...