1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad Breaks Payment ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Meet, 30 Prill 2020.

 1. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, per payment ne Ad Breaks a po funksionon me Kartel te Kosoves a jo
   

Shpërndaje faqen

Loading...