1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad Breaks ne bussines manager

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga An95, 18 Janar 2019.

 1. An95

  An95 Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  nese e kom faqen me ad breaks a guxoj me hek prej ownerit dmth prej biznis manager a mdel problem a jo
   
 2. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo ska problem nese e heq.
   

Shpërndaje faqen

Loading...