1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad Breaks Kosovo Lokacion

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga insingi, 9 Shkurt 2019.

 1. insingi

  insingi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ja kom bo setup payout, lokacioni Kosovo e kom lon n Ad Breaks - banka BpB, po tash po ma qet qe smuj me pranu pagesa, a ka naj kush naj ksi lloj problemi me ad breaks payout informations?
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Sdisa her ekem postu kty qe nese e bon adresen Kosovo e humb drejten e Adbreak per fat te keq nuk mundesh mebo edit provo me support thuj kam gabu shtetin edhe thuaj bere germany nese ta bejne kete e fiton drejten
   

Shpërndaje faqen

Loading...