1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad Breaks dhe CrossPosting Videos

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga BaBa Gaming, 14 Prill 2019.

 1. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  Deshta me pyt a din dikush se a dalin reklamat ne video nese e boj cross posting me nje faqe tjeter ?
  shkaku qe kam pa qe nuk dalin vetem te faqja kryesore.
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese punon me crosspost dalin reklamat vetem nese jan te dy faqet me adbreak perndryshe jo
   
  Memeti Basri dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 3. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po pra siq te the Alboz vetem nese te 2 faqet ka e ad break, kujdes mos i shperndaj ne grupe dhe faqe tuat sepse mund ta ben disable ad break ose sidomos kur e ben share ne faqe ta ule RPM suksese
   
  Albozr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...