1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad breaks country

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetliri1112, 30 Korrik 2019.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Get up

  Get up Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Ndrroje adresen ne faqe bone Usa edhe ndreqet
   
 3. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Boni 10K followers edhe vazhdo apliko, mu m'ka funksionu edhe pse countryn e kam pas ne kete gjendje sikur ti, veç keto tjerat i kam pas me t'gjelbert.
   

Shpërndaje faqen

Loading...