1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ad break payments

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga lulzimgashi, 29 Janar 2020.

 1. lulzimgashi

  lulzimgashi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje tek Ad break

  Te dhenat e bankes ne shqiperi po i jap per te paren here a prish pune naj se se disa po thojn niher duhet me bo USA masanej e ndrron e bon albania kshtu qe a ka ndonje problem nese mundet mem tregu faleminderit
   
 2. lamre

  lamre Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te njejten pyetje e kam edhe une, kontaktove me boom3rang, ai tha sa kam njohuri po funksionojn pagesat ne bankat e shqiperis.
  Presim edhe ndonje pergjigje tjeter.
   

Shpërndaje faqen

Loading...