1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ad Break payment

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga lulzimgashi, 28 Janar 2020.

 1. lulzimgashi

  lulzimgashi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje grupi deshta me ju pyet se a mundem tek payment me zgjedh Albania, pa e zgjedhur USA faleminderit
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Mundesh pa problem.
   
 3. lulzimgashi

  lulzimgashi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faleminderit po te dhenat e bankes ne shqiperi po i jap per te paren here a prish pune naj se se disa po thojn niher duhet me bo USA masanej e ndrron e bon albania kshtu qe a ka ndonje problem nese mundet mem tregu faleminderit
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Une n Nentor me duket e pata bo Albania , edhe mpat shku huq faqja , sepse nuk u supportojke Al ose Ks , tash ndoshta ka ndryshu sic po thot antari boom3rang .
   

Shpërndaje faqen

Loading...