1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ad break kam problem pages

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 20 Maj 2019.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Shiko me ndonje Admin tjeter qe e ke jepi access ne Ad break te ajo faqe ati accounti per me mujt me i pa pagesat se me ket account nuk paske access te pagesat.
   
 3. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  shoki un ekam ble ket faqe amo qajo pom del si mujna me rregullue
   
 4. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Qysh po e shoh une kjo faqe nuk eshte e kualifikume per ad-breaks. Nese osht shko te Page settings te Monetization edhe jepi access vetit si admin per me i kontrollu pagesat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...