1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad break fcb sa duhet me prit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 2 Tetor 2019.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershedetje miq , i kom plotesu te dhonat ne ad break e tash sa duhet me prit qe me u shfaq rekmat neper video .
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  dhe videot qka jon a bohen monetize vet a duhet me i bo une a nuk bohen hiq veq t rejat flm
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  297
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te une jen shfaq reklamat si kom apliku mejhere, e per video me tu bo monetize e len auto kur dojsh me bo upload ni video e ki atu opsjonin per me ba.
   
 4. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mun mem tregu me scren shot ne pm qysh e ki ti panelin une kur po hy te creator sdudio sen spo muj me pa , a normal sot m erdh njoftimi me aktivzu ad brek edhe i musha t dhonat , tregom n pm qe munesh scren qysh doket paneli edhe qysh mi bo auto ads
   
 5. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  297
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  nashta t tregon dikush tjeter se kom marr copyright e sbesoj qe doket njejt si te ti :(
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  ska lidhje veq tregoma qysh doket paneli ku i kqyr ti statistikat edhe ku i bon monetize qomi pm qe mun vlla
   
 7. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]
  tash e pash qeto qysh me rregllu ??
   
 8. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  smun e rregullon se ke apliku me country Kosove edhe tash ski qa lyp te kjo faqe per ad breaks.
   
 9. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  a ska nej mnyr me ndrru a me bo nej sen
   
 10. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  mvjen keq amo jo. U dasht me hi me lexu nforum ose dikun tjeter ose edhe me pyt para se me hi se hiq ma larg se dje e kom aktivizu ni faqe adbreaks kshtu tKosoves amo jo me lokacion tonin po Usa me payoneer. Nuk osht dasht mu ngut, nese ki faqe tjeter tregom edhe tkallxoj qysh mja bo qe mos me pas ket problem.
   
 11. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo skom tjeter qeto e kom ble , Albania e kom bo , aty ke Albania n list edhe kerk u ngula
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,829
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  93
  duhesh me prit deri sa ta njeh albanian , po me duket ka njerz qe e rregullojn
   
 13. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  po ka indian po hec e besoj se
   
  bofy pëlqen postimin.
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,709
  Pëlqimet:
  672
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mos nodshta me pas admin t ri nga USA a ndonje shtet tjeter mund te kryen pune
   

Shpërndaje faqen

Loading...