1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ad break Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ridi2, 16 Shkurt 2019.

Tags:
 1. Ridi2

  Ridi2 Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje...u nisa ne facebook per te plotesuar kushtet per ad break dhe tek 10% 30.000 views e lashe mbas dore. Tani mbas 3 muajsh nuk mi nxjerr statistikat per ta bere me ad break.Dhe thote:
  Monetization eligibility status isn't anailable for pages that are new to using monetization tools....
  Me ndohmon dote njeri?
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,152
  Pëlqimet:
  203
  Pikë nga trofetë:
  93
  Fut video si fillon viewst met hec mrena 24h te kthehet statistikat
   

Shpërndaje faqen

Loading...