1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Action Coin

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Laurant Buzoku, 11 Janar 2018.

 1. Laurant Buzoku

  Laurant Buzoku Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje e pash edhe temat tjera qe kish pas per action coin amo mu pom duhet qe nese kishi mujt ju me kliku ne referral temin per mu shtu actioncoin edhe per ata qe hale nuk jon regjistru pse mos mu regjistru let te provojn https://actioncoin.io/ref/287014/

  Faleminderit !!
   
 2. Laurant Buzoku

  Laurant Buzoku Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Harrova me cek veq me hi dej nlink sen tjeter mos me bo veq per visit shtohen 10 action coin isha kon shum falenderus prej juve
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ku i shikoni keto faqe njeher ? Sa je rregjistruar ne forum dhe direkt actioncoin.

  Nuk te rregjistrohet njeri mos u mundo.
   
 4. Laurant Buzoku

  Laurant Buzoku Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Jo spo thom mu regjistru se kish pas tema tjera per action coin un veq po thom me bo si views psh ne qat link referral temin sen tjeter ju e dini aty a mu regjistru a jo
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ku i gjeni keto ? Se sa u regjistrove e postove, keshtu dhe disa te tjere...
   
 6. Laurant Buzoku

  Laurant Buzoku Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  si po mendon ku i gjeni per forum po mendon a po per actioncoin ?
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ku u gjeni keto per actioncoin dhe pse ju duket aq interesante sa regjistrohesh ne forum dhe posti i pare eshte per te.
   
 8. Laurant Buzoku

  Laurant Buzoku Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  jo nuk e di un i kom gjet ne facebook me ni grup edhe thash veq te provoj edhe moti jom regjistru amo skom postu kurgjo ne forum po thash nashta ni klik me hi dej faqe po ktu po u bojka nami
   
 9. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ke mujt mos me hap si tem, se tema tilla(per Action Coin) jon nja 3-4 nforum e me shkru nto referralin tond, anyway I clicked.
   
  Laurant Buzoku pëlqen postimin.
 10. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk o puna qe bahet nami me hi me te kliku ne ate link

  Problemi osht qe faqe si kjo ne fjale jane Scam edhe nkete menyre:
  • Ti veq hup kohe ktu
  • Tjert antar nbaze keti posti bazohen edhe fillojne edhe ate me vepru nkete menyre , me hup $ dhe kohe
  Pra nuk osht puna qe bahet nami , puna dhe problemi eshte qe ketu jem per ti ndihmuar njani tjetrit , ndihma me e mir ne kete rast sipas mendimit teme osht mos hup kohe me ate coin
  Kalo mir
   
  Laurant Buzoku pëlqen postimin.
 11. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  une i kom te fitune 80.000 actioncoin por nuk mujm me bo sen me ket coin ne mars
   

Shpërndaje faqen

Loading...