1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Acronis True Image

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 24 Shtator 2020.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  nje nga programet me te mira per backup  Code:
  https://www.acronis.com/en-us/personal/computer-backup/
    You need at least one Seagate hard drive attached in your system to be able to install and run the product.
  Ju duhet të paktën një hard disk Seagate i bashkangjitur në sistemin tuaj për të qenë në gjendje të instaloni dhe ekzekutoni produktin.

  Code:
  https://www.seagate.com/gb/en/support/downloads/discwizard/#downloads
  

  You need at least one Western Digital hard drive attached in your system to be able to install and run the product.
  Ju duhet të paktën një hard disk Western Digital i bashkangjitur në sistemin tuaj për të qenë në gjendje të instaloni dhe ekzekutoni produktin.

  Code:
  https://support.wdc.com/downloads.aspx?lang=en#downloads
  


  Review
  Code:
  https://www.pcmag.com/reviews/acronis-true-image
  https://www.pcworld.com/article/3434607/acronis-true-image-2020-review.html
  

   
  Last edited: 24 Shtator 2020

Shpërndaje faqen

Loading...