1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Account per Vavoo.tv

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Rafet Maxhuni, 13 Mars 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  A e din naj kush ku muj gjej account per vavoo.tv
   
 2. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,665
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  93
  Provo me bundle te vavoo.to gjat kohes kur e perdor perdore me VPN , po me free e ne internet eshte e kote me pedore se shum shpejt ta bllokojne bundlen
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mundesh ma hollsisht me ma spjegu budle si me fut a ne vend te vovoo.to a ku vpn e kam tunnelbear
   
 4. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  a muj me marr vavoo.tv ne LG SMART TV?
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  valla me doket qe jo se e kam provu ne samsung se gjejke per pos kta samsungat e vjeter qe jan smart e me ip qe duhet me ja qit
   
 6. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  e kom LG ama spo dij qish me downladu a per android a qfar menyre osht qe me ja dhan menyren e downladimit , edhe a ka mundesi nese ki naj app qe muj me marr prej dyqanit LG CONNECT qe ka kanale free
   
 7. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,665
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  93
  Instalo nga fillimi vavoo.tv , kur e hap ne fillim vavon ta qet vavoo.tv dhe next
  ti kliko ne vavoo.tv dhe beje ndryshimin nga tv=> ne .to

  pastaj gjat gjith kohes perdor vpn
   
 8. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,665
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese eshte andorid tv mduket se ben a nese eshte webOs nuk ben ,
  per andorid smartphones gjithashtu funksionon
   
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  po po amo kjo trial eshte te len pak dit edhe ti qet me pagu qaq pun po e di po qysh me ja hjek premium kur ta qet
   
 10. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,665
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk ka mundsi me hek , shumicen e rastev ta hek automatikisht por prap ta qet me cfardo qe shikon mbrenda vavos , mbas disa dite nuk te funksionon , duhet vetem premium met funksionu gjithmone .!
  ps. edhe ato ilegal qka i qesin ne internet mbrenda pak ditve nuk funksionon pa marr parasysh a e perdor me
  vpn
   
 11. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  po mir a ki naj email a e din ku mirren email per ket program
   

Shpërndaje faqen

Loading...