1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Account PayPal

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DardanRHCP, 7 Mars 2015.

 1. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,566
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  243
  o haver sdi qysh spe kupton , shko shtini bank sa pare podon me ja qu qatij npaypal edhe hin te paypali transferoja qato pare atij njerit npaypal , qeshtu funksionon se paypali ti merr paret prej bankes e jo prej paypalit
   
 2. diamantsallahu

  diamantsallahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  204
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nese ki pare nllogari te bankes qe e ke lidh me paypal, atehere mundesh me dergu pagesa te najkush ose me ble najsen ti merr paret prej karteles. Ndersa bilancin qe e ki mundesh me bo widthdraw (sja vlen 5$ ti merr fee, plus ti vonon ni jav per me ti qit ne bank) ose me prit deri me t'parin e mujit vijus te dalin automatic pa fee hiq. Bilancin e paypalit smundesh me perdor nese e ki llogarine Albania. Dmth paypali sherben vetem si ndermjetesues per me i bo pagesat edhe osht ma sigurt me paypal se me bo pagesa direkt me kartel.
   

Shpërndaje faqen

Loading...