1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Account Ne Youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Kos155, 13 Korrik 2019.

 1. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  si mundem te bej monetization nga kosova ne shqiperi po ashtu qka eshte me se miri te postoj.
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  von t ka dal gjumi tash osht shume shtir me marr monetize dhe pse i bon 1000 subscribe , edhe 4000 or shikime prap kur shkon n review , shumicen i kthejn negative .
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  E ke shum gabim nese i ke videot e tua 100% origjinale skan shance ta kthejn (para 2-3 muajsh jam aprovuar)
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Lol çdo video qe shkarkohet ne pc, celular etj bëhet e jona 100% ;):D:p
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  :D:p
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  A po thu ti qe osht qashtu ? qashtu osht , une e kom njerin qe 5-6 vjet u marr me ket sport me materiale tijat 100%
   
 7. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  me google adsense me lidh apo naj network qka propozoni
   
 8. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pse nqs nuk vehet oprovimi monetizes, mundet me e lidh me ndonje gje tjeter youtuben me fitu para?
   
 9. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  abon me network me lidh nese nuk mundem me adsense po mendoj mos me apliku hiq? nese po cili network eshte me i miri.
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  smun me duket pa u pranu monetize smun
   
  Aldi1234 pëlqen postimin.
 11. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  qysh muj me qit ni foto
  se mka ardh prej google ads ??
  me mtrg qka em bo
   
 12. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  screenshot nashta?
   
 13. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  spo ban
   
 14. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos ngaterri google ads me Adsense. Janë krejt te kundërta.
  Pergjigjen e ke tek tema qe ke hapur.
   

Shpërndaje faqen

Loading...