1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ACCOUNT DELETE KERKESE

Tema tek 'Depo' e hapur nga M.L, 4 Mars 2022.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  997
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  PRSH
  Snapchati e boni mu ndryshu username e ktu ne itshqip spo fshihet useri me myt haha
  a ka naj risi @boom3rang @Fannol Gashi
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  413
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  53
  me sa di un, llogari nuk fshihet.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk fshihen pasi ndikon ne tematikat e forumit!
   
  boom3rang dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk pranohet kerkesa!

  Maximumi qe mundesh te besh, eshte te marresh BAN nese vazhdon me ofendu.

  Kshtu qe zgjidh dhe merr, tema mbyllet!
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...