1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AC Milan Kit Concept

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga [email protected], 21 Nëntor 2017.

 1. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje antar te nderuar, e kam bo nje koncept te fanelles te Milanit edhe deshta me nda ktu me ju.
  Shpresoj qe ka me ju pelqy sadopak.
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  Universal, sp0nTeX, DarKr0x dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  Super Punim.
   
 3. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Faleminderit shume
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 4. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  261
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  a e ke marr mockup dikun a krejt e ke bo vet?
   
 5. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mockup-in e kam pas se me bo krejt prej fillimit duhet kogja shum koh edhe sbesoj qe ja vlen me e bo prej fillimit nese ske perfitime, edhe pse jam fans i Milanit :)
   
 6. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  261
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  po m'pelqejn najss,provo boni do t'kombtares nese ki koh:p
   
  [email protected] pëlqen postimin.
 7. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Patjeter njeri, nplan e kam me bo tkombetares po besoj qe edhe perfaqsuses tone kam me bo edhe i postoj ktu :D
   
  LorentK dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...