1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Abtminer t9+ hardware version

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga shqipbook, 12 Tetor 2019.

 1. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  527
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje,
  Kam nje problem me antminer spo ben ne mining
  Kur po hyj ne panel te antminer tek hardware version spo qet asgje, a di ndokush si mund te zgjidhet ky problem
   
 2. ReY

  ReY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  mdoket mundesh me ja bo reset edhe bonja upload firewalin kqyr ne youtube ka video
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  527
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  E kam provu,
  Flm per infon
  Problemi o qe mka ra ntok moti edhe kulleri ju pat thy dhe tash ja nrova amo qajo spo ban
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. ReY

  ReY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a po i nje dyjat a ke mujtme
  vrejt
   
 5. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  527
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Jo prap sban qajo problemi
   

Shpërndaje faqen

Loading...