1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Abstract Texture Pack

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga -atdhe, 1 Maj 2012.

 1. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/download.php?fu38by4s8qrbin4" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/download.php?fu38by4s8qrbin4</a>

  demo:

  [​IMG]
   
 2. red&black

  red&black Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ma mir isht kon me i qit edhe do "demo" figura si duken ,, por gjithsesi po e downloadoj ..ta kqyri qa ke bo
   
 3. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  tash ka edhe demo :D

  p.s: teksturat jon te domosdoshme per gfx
   
 4. arianit,

  arianit, Guest

  o zot far boti , prej googles edhe prej deviantart.com i ki wjedh .!
  kur dush 1vs 1 me mu per dizajne .
   
 5. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  178
  Ku do ti marresh ti keto Texture ? Nese jo ne Google apo ne deviantart
   
 6. arianit,

  arianit, Guest

  amo ky viq foto ka marr :A , pi reklamon foto eqe tjeeter kush i ka bo .
   
 7. arianit,

  arianit, Guest

  Per Bursha,Style,Texture etj qyky NR1.

  <a class="postlink" href="http://www.brusheezy.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.brusheezy.com/</a>
   
 8. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  FAIL

  nese e kishe dite qka jon teksturat,per qka perdoren,qysh mirren,edhe qysh perdoren ti skishe komentu hiq,e le mu shty me mu :A
   
 9. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  o zot mir kan tha, Qka di DHia,Qka osht Tagjia, :mad:L:mad::mad::mad::

  nice atdhe
   
 10. ePro Creative

  ePro Creative Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  bro naj linkk se spo ban ky :S tlutem se shum tmira qenkan
   

Shpërndaje faqen

Loading...