1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim About Clash of Clans?

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga GhOsT-BoY, 11 Nëntor 2018.

 1. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, desha te bej nje diskutim me ju se...luan ndo kush prej forumit lojen clash of clans?
  Ne qfar klani jeni dhe qfar TH jeni?
  Un jam ne Klanin Death Dealers klani lvl 13, jam th10 (gati maxed). Postoni edhe nje foto nese mundeni.
  https://imgur.com/a/OHXRsRR
  [​IMG]
   
  Uskana12 pëlqen postimin.
 2. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po une luaj qe disa vite TH 12 klani FORCA SHIPTAR (maqedoni)nese deshiron te vini te klani jone jeni te mirseardhur sigurisht nese jeni aktiv
   
  GhOsT-BoY pëlqen postimin.
 3. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shofim e bejme, sa lvl eshte klani juaj?
   
 4. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Klani jone eshte level 15 per momentin jemi ne vendin e 3 ne maqedoni
   
 5. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Si quhet klani i juaj
   
 6. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Forca shiptar
   

Shpërndaje faqen

Loading...