1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Abonim per IP TV ....

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga VaLoN, 28 Gusht 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  349
  Pikë nga trofetë:
  208
  A ka dikush qe shet prej juve naj IPTV te mire? Me duhet me ble edhe pajisjen (resiverin) ...
   
 2. dotnet

  dotnet Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  po shkrujem ne private
   
 3. iptv diaspora

  iptv diaspora Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  shqipalex11 pëlqen postimin.
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  407
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jam i interesuar per iptv
   
 5. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  po pm nqs deshiron
   
 6. aran92

  aran92 Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe nese deshiron 1$ dollar I kam do lista te Mira nga 2017 hala Jane tu ba kush done pm
   
  shqipalex11 pëlqen postimin.
 7. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Këtë e përdori un

  Code:
  www.bestbuyiptv.com
   
 8. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  un ofroj IPTV abonime kam serverin tim 500+ kanala shqiptar sport etj 70 Euro viti per test kontakto privat
   
 9. shqipalex11

  shqipalex11 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A mund ta provoj ma jep linkun në Kte email [email protected]


  Inviato dal mio RNE-L21 utilizzando Tapatalk
   
 10. shqipalex11

  shqipalex11 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Inviato dal mio SM-T585 utilizzando Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...