1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Abonim falas per 3 muaj - NIMITV

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga JetmirKs, 9 Prill 2020.

 1. problemigv

  problemigv Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  une e provova nimi tv dhe kam ngel i habitur nga kualiteti i kanaleve me pare mka ra me e testu edhe ksport iptv por kishin male ndermjet, me nje fjal ja vlen me blejt pasi edhe eshte legale
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  1,052
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe une ne diaspor jam.
   
 3. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sistemi i tyne dikush e perfiton dikush jo. Une psh. Se kam perfitu se jam klient i tyne me kan than se kam ba test 3 dit. Klient 3 ditsh skom ni kurr un ;) dallavergji. Fal ma seni fal qka pret prej ti ;)
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  927
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  118
  E bera gati nji tutorial per kte tem mu deshen 2 dit (me screen record e bera) por kjo teme qenka konsumuar :mad::(
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  1,052
  Pikë nga trofetë:
  343
  Eshte e kote tu besh reklame. Boll u eshte bere.
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  933
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  93
 7. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pi sod mengjes nuk funskionon app i nimi tv qfare fati kete jave mora kete 3 mujoreshin me duket baksuz e mora ne qafe nimi tv haha
   
 8. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  1,052
  Pikë nga trofetë:
  343
  E kam permendur qe nga postimi i dyte.
   
 10. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nduket se i ka bere reklame ermal mamaqi ktyre.
  Esht pak edhe faji i atyre qe i bejne reklama, nqf 1 biznes nuk esht i rregjistruar si mund ta beje kontraten me televizionin per reklamim.
   
  phoenix pëlqen postimin.
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,969
  Pëlqimet:
  1,052
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me sa mbaj mend kane patur nje kontratë atehere pasi reklamen e tyre e kam pare edhe ne top.Channel dhe me ka bere habi.
   
 12. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  933
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ne 01.01.2020 digitalb i heq te drejten e transmetimit te kanaleve ne platformen nimi tv
   
 13. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pasi lexova ate lajmin te artikulli qe ka postuar admini pak me lart, pash qe policia italiane nuk po mund te identifikonte personat qe zoterojne nimitv pasiqe emri i zoteruesit te domainit oshte privat... , nese do te kishte kontrate besoj se edhe emrat e administratoreve e pronareve te nimitv do te ishin gjetur nga autoritetet italiane.
   
 14. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  933
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kur ka pas licens nimi me digialb besoj i ka dorzu ca dokumente zyrash, emer mbiemer vendanim adres etj. I ka gjitha mendoj digitalb infot
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 15. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  53
  Komunikova me heret permes fb me nimitv thane qe update kemi be e rregullohen dmth android kurse ne pc e testova po funksionojn super
   
 16. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Fillimisht kanë pasur kontratë me Topin më duket sepse edhe ata i kanë bërë reklamë
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 17. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  nje i afermi im ka abonim nimitv ,por nuk i hapen kanalet ne tv, kurse ne telefon po.
  ka ndonje menyre te besh share screen/mirroring kanaleve nga iphone ne tv Samsung UE48H6200 ?
  po nga pc drejt tv pa kabell hdmi?
   
 18. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nqf tv e suporton screen mirror ,
  shkarko castto ne cel ,
  hap screen mirror ne tv ,
  Hap appin dhe selekton TV edhe kaq
   

Shpërndaje faqen

Loading...